Doprava a platba

Níže naleznete podrobné vysvětlení k platebním a dodacím podmínkám.

Doprava

Cena dopravy je u nás při objednávce v hodnotě nad 4000 Kč ZDARMA. Doprava zdarma se nevztahuje na horská kola o velikosti 26 palců.

U objednávek do 3500 Kč je cena dopravy 99 Kč. Zboží dopravujeme našim smluvním partnerem General Logistics Systems Czech Republic dále jen GLS nebo přepravní společností PPL. Dopravce vozí zboží v pracovní dny vždy mezi 8:00 -18:00. Čas rozvozu si určují doručující depa dle nakládky jednotlivých vozů doručujících zásilky v daném regionu. Bohužel nejsme schopni ovlivnit přístup zaměstnanců u doručování zásilky.

U objednávek do 3500 Kč a zaslání Výdejního místa GLS je cena dopravy 69 Kč. Na výdejním místě GLS (Parcelshop) stačí sdělit kód pro vyzvednutí zásilky z SMS nebo e-mailu o uložení balíku a uvést jméno adresáta. 

Horská kola o velikosti 26 palců jsou zasílány pouze Českou poštou a.s. jako Balík do ruky za cenu 139 Kč.

Informaci o expedici zboží Vám zašleme e-mailem na adresu uvedenou v objednávce. V případě doručení objednávky v pracovní dny do 10:00, zboží expedujeme tentýž den. V případě platby převodem na účet předem je zboží expedováno až po připsání platby.

Platba

Platební podmínky si můžete zvolit sami. Na výběr máte z těchto možností:

1) Dobírka- platební způsob, kdy úhrada zboží probíhá až při dodání zboží. Kurýr přepravní společnosti vybírá částku za zboží na místě dodání zboží v hotovosti. Tato služba je zpoplatněna částkou 47 Kč.

Na dobírku odesíláme pouze objednávky do částky 5000 Kč.

2) Platba převodem na účet předem - po odeslání objednávky Vám na emailovou adresu přijdou veškeré údaje nutné pro provedení platby. Rekapitulaci Vám navíc potvrdíme navíc samostatným emailem. Po úhradě celé částky uvedené v objednávce zboží expedujeme. Tento typ platby je zdarma.

3) Platba kartou nebo online převodem - platba je provedena pomocí Vaší platební karty nebo internetového bankovnictví. Po dokončení objednávky, budete automaticky přesměrováni na zabezpečenou platební bránu společnosti GoPay, kde si můžete vybrat z níže uvedených platebních metod. Zde provedete platbu. Ve formuláři již bude vyplněna částka odpovídající celkové hodnotě objednávky. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět na náš e-shop a obdržíte potvrzovací e-mail s informací, že platba proběhla úspěšně a Vaši objednávku ihned zpracujeme. V případě, že se platba prostřednictvím platební brány GoPay nezdaří, Vaše objednávku přijmeme a budeme Vás kontaktovat a domluvíme s Vámi alternativní způsob úhrady objednávky. Tento typ platby je zdarma.

Platby podporované platební bránou GoPay:

  • Platba platební kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard)
  • MojePlatba - Komerční banka a.s.
  • ePlatby - RaiffeisenBank
  • MPeníze - MBank
  • Platba 24 - Česká spořitelna
  • PayMyway - FIO Banka
  • GoPay peněženka
  • ČSOB CZ

Bezpečnost plateb